11 the white zabawa 2

 

Jesteśmy zespołem muzycznym, który łączy w sobie zarówno młodość,jak i doświadczenie, entuzjazm, zapał i profesjonalizm. Te cechy sprawiają, że świetnie odnajdujemy się na scenie i łatwo nawiązujemy kontakt z odbiorcami. Przede wszystkim jednak umiemy sprawić, że na twarzach bawiących się zagości uśmiech od początku do końca zabawy.

 

 

3 the white

 

 

Granie dla innych nie jest dla nas pracą czy źródłem dochodów. To nasza pasja, którą uwielbiamy dzielić się z innymi. Za każdym razem, kiedy chwytamy za Instrumenty i stajemy za mikrofonami, łączymy nasze serca i umysły z tymi, którzy chcą za pomocą The White uświetnić zabawę czy ważne dla nich wydarzenie.

 

 

 

 

_dsc0932

 

Gramy i bawimy się, dostosowując muzykę i klimat do Waszych potrzeb i pragnień. Zespół Muzyczny The White to gwarancja niezapomnianych przeżyć i ogromu przyjemności podczas imprez okolicznościowych czy rodzinnych, wesel, studniówek i  tego wszystkiego, co jest związane z dobrą zabawą i radością.

 

 

 

_dsc0895

 

Poza udoskonalaniem czasu tańców i hulanek, jesteśmy także otwarci na inne inicjatywy, jak np. zapewnienie pięknej oprawy muzycznej podczas ceremonii ślubu kościelnego. Zapewniamy zarówno nagłośnienie, jak  i oświetlenie parkietu. Oferujemy również prowadzenie zabaw, gier, czy konkursów. Jednym słowem jesteśmy kompleksowym zespołem, który tworzy nie tylko muzykę, ale i świetną atmosferę, na długo nie pozwalając o sobie zapomnieć.

 

 

 

Występujemy w składzie 3-osobowym:_dsc0923

 

 Kasia: wokal żeński, tamburyn

 

 

 

 

Uśmiechnięty Sławek:)

 

 

                Sławek: wokal, instrumenty klawiszowe, (opcjonalnie akordeon, gitara)

     

             

                               

                                                 

_dsc0934

 

                                               Damian: instrumenty perkusyjne, prowadzenie imprezy, wokal